Wielka zmiana

Przesyłamy Wam informacje od twórców filmu o sile modlitwy różańcowej:

Wróciliśmy z Kazachstanu, pierwszego kraju, w którym kręciliśmy zdjęcia do różańcowego filmu „Teraz i w godzinę śmierci„!! Wszyscy są cali i zdrowi, ale nie było łatwo.

Nasza ekipa przemie​rzyła  setki kilometrów bezkresnych stepów. Z ogromnym poświęceniem docierali do tych, dla których różaniec był jedyną bronią.

Wyobraź sobie sytuacje, w której w skrajnym głodzie podczas wojny, ludzie modlą się i… na środku stepu nie wiadomo dlaczego powstaje jezioro z całym mnóstwem ryb i to ratuje ich od głodu!
Historia była taka:
Podczas wojny ludność cywilna musiała oddawać całą żywność dla wojska. Ludzie zaczęli umierać z głodu. A ponieważ większość mieszkańców Oziornoje to byli Polacy (przesiedleni tam w 1936), rozpoczęli wielką modlitwę o uratowanie całej wioski. Chwycili za różaniec…
25 marca 1941 r., w święto Zwiastowania NMP, nastała nagła, niespodziewana i gwałtowna odwilż, w wyniku której ziemia – skuta dotąd lodem – rozmarzła w ciągu trzech dni.  Wody z topniejącego śniegu wypełniły dawno zaschnięte jezioro, w którym pojawiło się mnóstwo ryb.

Wykarmiły one całą okolicę, aż do Karagandy. Ryb było tak dużo, że transportowano je samolotami i ciężarówkami aż po kilkaset kilometrów! Co ciekawe, jezioro wyschło ponownie w 1955 roku.

Piękna historia, prawda?  Właśnie tego chcemy – znajdywać takie historie i o nich opowiadać w filmie. Powoli i z Bożą pomocą się to udaje.

A czy… pomożesz nam je opowiedzieć? 

Proszę Cię o wielkopostną jałmużnę nadokończenie tego dzieła filmowego. Brakuje nam tylko 32% potrzebnej kwoty, ale w tej chwili rozpoczynają się te wyjazdy, które najwięcej kosztują.

Ja wierzę, że się uda. A Ciebie zapraszam na http://www.wielkazmiana.pl/pomagam. Tam można wpłacić swoją darowiznę.

Proszę o hojność i z serca dziękuję.

Ja ze swojej strony mogę dać gwarancję, że pieniądze dobrze wykorzystamy. Mam też nadzieję, że film będzie naprawdę dobry (ale to już w rękach reżyserów!).

Serdecznie pozdrawiam!
Andrzej Sobczyk

Grupa Gloria24.pl
e-mail andrzej@gloria24.pl
www.gloria24.pl
www.AndrzejSobczyk.gloria24.pl – strona prywatna

pobrane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *